Novinky

Globsec Tatra Summit

Podujatie Globsec Tatra Summit Boli sme image partnerom podujatia Globsec Tatra Summit 2016.

Pridaj sa k nám

Staň sa súčasťou skvelého tímu! Hľadáme obchodného a módneho konzultanta. Tak neváhaj a pošli svoje CV mailom na: glondova@delor.sk 

Akcia Dormeuil 2016

Akcia DORMEUIL - OSLÁVTE S NAMI 25 ROKOV LÁTOK AMADEUS OD DORMEUILa zaobstarajte si nový oblek a casual komplet za zvýhodnených podmienok! 2162 Eur s DPH 2563 Eur cenníková cena1x oblek Amadeus1x separátne sako Amadeus Jacketing1x separátne nohavice Exel1x vreckovka Delor

Kravaty 3 za 3

Kravaty 3 za 3 - Kravát nie je nikdy dosť. Využite našu aktuálnu ponuku 3 kravaty Breuer za 110 Eur a meňte ich ako často len chcete. Výber je naozaj široký.

Golfové turnaje

Počas roku 2016 sme sa počas golfovej sezóny zúčastnili nasledovných turnajov: Business Golf Tour Golf Channel Open Golf Challange Green Connection Iné podujatia: Globsec Tatra Summit CFO Forum Slovensko. Delor je od roku 2012 partnerom na 17. golfových turnajoch. Môžete nás stretnúť na turnajoch ako je Meridian Golf Tour, T-Mobile Golf Cup či VWFS Allianz Golf Tour a ďalšie.

Matterhorn Blue

Dostali sme vzorkovník limitovanej edície látky Matterhorn Blue, špeciálne vyrobené ku 170. výročie Dormeuil. Delor sa dostal do najužšieho zozname 30 spoločností z celého sveta, ktorý tento vzorkovník dostal.

DORMEUIL

Práve nám dorazila nová jesenná kolekcia materiálov DORMEUIL. Prekrásne vzory látok priamo lákajú k zadováženiu nového luxusného pánskeho či dámskeho obleku na mieru.

VANQUISH II

Pre jedného váženého zákazníka nám prišla prekrásna látka VANQUISH II. Ide o svetovo najdrahšiu látku a je nám cťou, že z nej budeme šiť oblek, ktorého cena sa pohybuje na úrovni ceny nového automobilu. Prečítajte si článok o našom obleku.